Učešće na InPACT konferenciji u Portu

Članice projektnog tima NIdEA, dr. Danijela Petrović i dr. Milena Belić prezentovale su radove na InPACT konferenciji (International Psychological Applications Conference and Trends) u Portu, održane 20-22.4.2024.

Podelite ovu vest:

Članice projektnog tima NIdEA, dr. Danijela Petrović i dr. Milena Belić prezentovale su radove na InPACT konferenciji (International Psychological Applications Conference and Trends)  u Portu, održane 20-22.4.2024. Projekat NIdEA  predstavljen je kroz tri rada, koja su pokrivala teme dobrobiti učenika, roditeljskih identiteta i etničke socijalizacije, kao i pogleda nastavnika na školsku klimu.